Sestava FC Litětiny: Cach Pavel - Shejbal Pavel, Kaplan Jiří, Michalco Petr, Rázek Lukáš - Gallik Ondrej, Kaplan Jan, Cerman Michal, Pěkný Karel-Vaněk František, Fic Miloš

Střídali: 45. Roček Slavomír za Shejbala Pavla, 55. Cabicar Petr za Cermana Michala, 79. Hájek Jiří za Fice Miloše

Rozhodčí: p. Řezníček

Branky:  31. Kaplan Jan(pen) 1:1, 66. Vaněk František 2:2

Karty: 0:0

Poločasy: 1.poločas 2:1

Komentář: Litětiny přiely do Sezemic nabuzení z minulého týdne kdy obrali o dva body suveréna z Dašic a s vidinou že naopak u posledního týmu tabulky budou bodovat naplno. Ovšem hned prvním doteku do balónu bylo jasné, že to v Sezemicích tak jednoduché nebude. Mnoho chyb v záloze a některé hrubky v obraně zaznamenávali tlak Sezemic, který gradoval při prvním gólu.Domácí hráč dostal balón u lajny, naše obrana přestala hrát protože si myslela, že to byl ofside a útočník už měl velmi jednoduchou práci zakončit. Zanedlouho po tomto gólu měla radost i početná skupinka fanoušků z Litětin. To když Jan Kaplan běžel do vápna, obešel obránce, který neměl jinou možnost než Honzu faulovat a kopala se penalta. K penaltě se postavil sám postižený hráč Jan Kaplan a nechytatelnou střelou vyrovnal na 1:1. Jenže málo platné, hosté z Litětin hráli neaktivně a nadále ztráceli balóny,výjimkou byl snad jen rohový kop po,kterém Gallik střílel,ale jeho střela neměla razanci a golman si s ní poradil.Litětiny první poločas nezvládli a ještě jednou inkasovali. Do vápna běžel útočník Sezemic a úplně stejná situace jako před pár minutami Petr Michalco neudržel nervy na uzdě a nešetrným zákrokem útočníka fauloval. Sezemický střelec se ze značky pokutového kopu nemílil a poslal domácí znovu do vedení. Do konce prvního poločasu už stojí za zmíňku jen ,,opět,, nešetrný zákrok nohou na obličej protihráče, který udělal známí Péťa Jackie Chan Michalco, ale k údivu všech se to obešlo bez karty a útočník domácích se z toho rychle oklepal. Druhý poločas začal za nepříznivého stavu pro Litětiny. Hra Litětin se však změnila a chyby se pomalu ve středu pole začali vytrácet. Ve druhém poločase bylo dost šancí na vyrovnání, ale tížený gól stále nepřicházel. Hosté se dočkali v 66. minutě. To dostal Vaněk přihrávku na hranici ofside, míč si posunul na pravou nohu a podél golmana zaznamenal druhý gól Litětin. Do konce zápasu Litětiny jasně soupeře přehrávali, ale žádná vyložená šance už nepřišla. Výsledek se neměnil a domácí si po konci zápasu mohli smazat zase o jeden bodík k záchraně v soutěži. Zápas podle mého hlediska,byl na třetí třídu bídný a skončil pro oba týmy zaslouženou remízou. Musím se zmínit ještě o golmanovi Cachovi, který svými zákroky týmu velice pomohl.,,Jeden týden hrajeme super,kde si zasloužíme umístění v tabulce,ale tento zápas připomínal spíše mužstva,kteří nechtějí spadnout.Za týden Nás čeká Torpédo,tak doufám,že to zvládneme,,okomentoval Pavel Cach