Sestava FC Litětiny: Cach Pavel - Kaplan Jiří, Shejbal Pavel, Rázek Lukáš, Michalco Petr - Pěkný Karel, Cabicar Petr, Roček Slavomír, Kaplan Jan - Gallik Ondrej - Vaněk František

Střídali: 68. Fic Miloš za Gallika Ondreje, 76. Jirout Michal za Ročka Slavomíra

Branky: 56. Gallik Ondrej 0:1

Karty: žluté 0:5 (červená karta: 44. Shejbal Pavel)

Diváci: 160

Poločasy: 0:0

Komentář: Celé Litětiny se těšily na tento den až pojedou podpořit své kluky na derby do Jaroslavy. Čekal se celkem urputný boj, jak to už v Jaroslavy bývá. Postavení v tabulce obou mužstev je sice rozdílné, ale to se při tomto utkání maže a soupeři jsou sobě rovni. Zděšení všech Litětinských indiánu nastalo když na hřiště vyběhl rozhodčí Charvát, který už se snažil Litětiny pošpinit v Libišanech. Fotbal začal, hrálo se téměř na půlce a jen sporadicky se obě mužstva dostávala k šancím. Jednu takovou zahodil i Jan Kaplan, který se oběvil sám před golmanem Bačinou, ale své šance na gól se zalekl. Soupeř podle mého názoru byl lepší a vytvářel si i slibné šance a střeli, jenže v bráně Indiánů byl opět vynikající Čechíno Cach a veškerý vzruch v pokutovém uzemí hasil. Ve 44. minutě přišel nařadu i mírně napískávající domácím rozhodčí Charvat, útočník Jaroslavy běžel do vápna s balonem a před naším stoperem Pavlem Shejbalem, tak nešťastně upadl, že dobře známí rozhočí antiindián zapískal penaltu. Jenže Pavel Shejbal neudržel nervy na uzdě a rozhodčímu řekl co si o něm a o tomto zápase myslí a po druhé žluté se pakoval pod spršku. Penaltu kopal známí střelec Vojtíšek, ale k údivu a radosti všech Litěpských penaltu kopl kamsi do Trusnova na pole. Spravedlnost zavelela a poločas skončil 0:0. Do druhého poločasu Litětiny nastoupili oslabeni, a také podle toho vypadala jejich hra. Celý poločas se bránili a když dostali míč, zkoušeli nacházet vepředu osamoceného Vaňka. Ten po jednom takovém balónu udělal kašpárky z obránců, ale golman jeho střelu vyrazil na roh. Litětiny na roh chodili jen ve dvou lidech, první roh obrana zblokovala na další, jenže tam se na přední tyči do vzduchu pověsil Gallik a hlavou poslal Litětiny do vedení a hned bylo v Jaroslavských lesích veselo. Místami mě přišlo jak kdyby domácí byli Litětiny, kterým fanoušci udělali výbornou kulisu. Po tomto gólu se strhl Jaroslavský tlak, obrana však hrála kompaktně a jen větsí vzruch přinesl nepřesně vyboxovaný míč Cacha, který však hrdina zápau Gallik vykopl z brankové čáry. Hosté se bránili po zbytek zápasu, a už jen očekávali hvizd rozdhočího, který si musel nějakou tu minutku přihodit. Konec zápasu, v Jaroslavy se slaví, ale né výhra domácích, ale výhra Litětin. Fanoušci odjíždějí spokojeni a že jich tam z Litětin bylo tak na 60 a fotbalisté si vychutnávají krásnou výhru v derby. Chlapci jen tak dál, teď nás čeká doma AFK SKP tak ať šńůra neporazitelnosti vzroste na 8 zápasů.