Sestava Roveň: Dědek L. (Smítal) - Kremlička, Růžička, Kašpar Milan, Horák Z., Laksar, Rojkovič, Petráň, Stehno, Zoubek, Künhel, Mládek L., Valenta R., Šponar, Král R., Štěnička,
Sestava Litětiny: Cabicar R. - Krpata, Cabicar P. Racek J. (Petr), Kaplan Jan, Shejbal Petr, Pěkný, Jirout M., Jirout D., Sluka, Sháněl, Kubík, Tomiško, Pavliš

Diváků: cca. 200 ( vyprodaná Topol Aréna)

Nejlepší hráči z pohledu naší redakce:
Roveň: Zoubek Lubomír
Litětiny: Jirout David
Fotogalerie: zde

Komentář: 1.10. se konalo další fotbalové derby v naší obci, mezi týmy TJ Sokol Roveň a FC Litětiny. Jelikož bylo v Rovni posvícení jednalo se o utkání starých gard. Za docela příjemného počasí jsme v Topol aréně viděli běhat borce, kteří nastupovali nebo ještě nastupují za oba týmy. Podmínkou bylo, aby těmto hráčům bylo 35 nebo více let. A tak jsme mohli vidět ,,benjamínka,, tohoto derby J. Kaplana (Litětiny) nebo matadora L. Zoubka. Zápas se hrál v rámci přátelského duchu a diváci viděli deset branek. Dlouhou dobu vedly Litětiny 2:1 když oba góly vsítil stále ve formě hrající David Jirout. Roveň však v druhém poločase zabrala a zápas otočila. Dva góly vstřelil ,, rychlonožka,, L. Zoubek. V poslední minutě na 5:5 upravil nekompromisní střelou bývalý stopér Litětin Tomáš Kubík. Fanoušci viděli spoustu hezkých akcí a těší se až se tato akce bude konat znovu. (Dále přítomní, ale nehrající hráči: Zdeněk Kašpar, Milan Hrdý, Milan Cimfl, Martin Kučera, Jiří Čapek, Tomáš Plžík a další...)