12. kolo: Nemošice B - Litětiny B 2:0 (0:0)

SK Nemošice B - FC Litětiny B 2:0 (0:0)

Branky: Kudláček 2x
Rozhodčí: Málek, ŽK: 0:1, diváků: 100
Sestava: T. Hájek - Pospíšil, Cerman, Mikan, Z. Kašpar - Turek, M. Gallik, Veverka ml., Klement - O. Gallik, Novotný (střídali: Bečvařík, Opršal, F. Komárek, Sluka)

Posíleni o hráče z A-týmu Hájka, Cermana, Opršala a Bečvaříka jsme vyrazili k prvnímu jarnímu utkání do Nemošic. Po většinu utkání se jednalo o vyrovananý souboj, který rozhodly dvě branky po standardních situacích, které se nám nepovedlo ubránit. Asi největší šanci našeho týmu v prvním poločase nevyužil ostrostřelec posledních utkání Ondrej Gallik - sprint přes půl hřiště, klička obránci, ale na následné střele si smlsnul domácí brankář. Pěknou střelou zahrozil i Veverka, bohužel se však těsně nevešla mezi tři tyče. V druhém poločase jsme bohužel inkasovali, když jsme, jak už bylo řečeno, neubránili nejprve rohový kop a také přímy kop, když obě šance proměnil domácí Kudláček. I my jsme si vypracovali vyložené šance, ale opět jsme doplatili na naší hlavní bolest, jíž je střelba branek - velký závar před brankou jsme nedokázali ani na několik pokusů úspěšně zakončit. A když deset minut před koncem nevyužil tutovku ani střídající Sluka bylo o konečném výsledku rozhodnuto - 2:0 pro domácí tým. Závěrem poděkujme početné divácké podpoře, která za naším týmem dorazila.

Fotodokumentace:

Pro ty, kteří si nestihli prohlédnout letadlo při zápase. :)

v podání mortale v mortale v  ggg

Psali o zápasu: Noviny Pernštejn

Fotogalerie: kompletní fotogalerie na fclitetiny.rajce.idnes.cz

Ostatní výsledky: Dříteč B - Mnětice B 0:2, Dolany - Býšť 2:1, Dašice B - Roveň B 3:0, Chvojenec B - H. Ředice B 3:2, AFK SKP Pce - Popkovice 2:1

Následující kolo: AFK SKP Pce - Nemošice, Popkovice - Dašice B, Roveň B - Dolany, Býšť - Chvojenec B, H. Ředice B - Dříteč B, Mnětice B - Litětiny B

Zapsal: Michael Sluka