Sestava FC Litětiny: Cach Pavel - Jirout Michal, Kaplan Jiří, Pěkný Karel, Rázek Lukáš - Gallik Ondrej, Cabicar Petr, Cerman Michal, Kaplan Jan-Vaněk František, Fic Miloš

Střídali: 71. Michalco Petr za Cermana Michala, 79. Hájek Jiří za Fice Miloše

Branky:  26.Pěkný Karel 1:0, 81. Vaněk František 2:0, 83. Boháček 2-1

Karty: 1:1

Diváci: 65 ( 42% zaplnění Indian Areny)

Poločasy: 1.poločas 1:0

Komentář: Po minulém týdnu kdy Litětiny nechali v Sezemicích dva body, přivítali v Indian Areně celek Torpédo Pardubice. Tento tým se pohybuje ve stejných patrech jako Litětiny a tak se čekal urputný boj. První poločas začal hrálo se celkem na půlce hřiště, ale domácí byli mírně lepší. Obranu soupeře motal jako vždy skvělý Vaněk a chyb jako v Sezemicích bylo také méně. Ve dvacátéšesté minutě domácí vymysleli nádhernou kombinaci, rychlými a přesnými nahrávkami se míč dostal až ke Karlu Pěknému a ten z velkého vápna nechytatelnou střelou vsítil první gól utkání. Po tomto gólu se poločas odehrával v poklidném tempu a jen trochu vzruch připravil divákům Pavel Cach, když mu přízemní střela propadla mezi prsty a chběli jen decimetry a mohl to být gól. Druhý poločas začal tak, jak skončil první. Bez nějakých vyložených akcí hra převážně na půlce. Avšak Torpédo se nadechlo k náporu a Litětiny druhý poločas jen bránily. To však změnil v osmdesátéprvní minutě střelec domácích Vaněk, když utekl obraně soupeře a po jeho stylu zakončil. Litětiny se, ale pořád bránili a přišel trest, Rázek zahrál ve vápně rukou a soupeř z nařízené penalty snížil na 2:1. Zápas skončil výhrou domácích, ale druhý poločas nebyl dobrý. Dnes jsme předvedli dva rozdílné poločasy, první kdy jsme hráli mi a druhý kdy hrál soupeř.