Fc Litětiny - TJ Sokol Staré Hradiště 1:2

28.03.2011 11:18

V neděli 27.3.2011 v 15:00 nastoupil náš tým k prvnímu mistrovskému zápasu v této jarní části. Za pěkného počasí se čekal hezký fotbal,dobré občerstvení a hlavně příznivý konečný výsledek.

Sestava FC Litětiny:

Cach Pavel - Pěkný Karel, Shejbal Pavel, Roček Slavomír, Kaplan Jiří - Cabicar Petr, Kaplan Jan, Shejbal Petr, Gallik Ondrej - Fic Miloš, Vaněk František

Poločasy: 1.poločas 0-2

Komentář: Utkání se rozjelo za velké euforie domácích hráčů, kteří se na oblíbeného soka těšili.Prvních dvacet minut bylo velmi pěkných hrálo se převážně na branku soupeře, ale gól nepřicházel. Střední část hry nám vůbec nevyšla a do přestávky jsme inkasovali dva góly.Při prvním gólu zaspala při rohovém kopu obrana a pro Dvořáka bylo lehke míč dopravit hlavou do brány.Ve 34. natáhl Podroužek a golém k tyči nedal Cachovi moc šancí.Litětiny zbytek poločasu byli v křeči a zřídka kdy se dostali do útoku.Také tým poznamenalo odstoupení kapitána  Shejbala pro natažený sval.Nástup do druhého poločasu byl nevýrazný od obou mužstev hrálo se převážně na půlící čáře.v 52. utekl po lajně Cabicar nahrál Vaňkovy,který ideální nahrávku dokázal proměnit ve svůj 1. gól po přestupu do Litětin.V tu chvíli začali Litětiny soupeře přehrávat ale tížený gól nepřicházel.V 68. ze závaru před bránou vyškrábl míč Jan Kaplan a z malého vápna dorážel do prázdné branky ovšem trefil jen spoluhráče Ročka.Zápas se dohral v režii hostů.Dnes jsme předvedli dva slibné nástupy do obou poločasů jenže jsme vydrželi jen 20. minut.,,Soupeř byl hratelný, ale bohužel jsme nedali branku ,,komentoval po zápase domácí trenér Jirout