Sestava FC Litětiny: Cach Pavel - Shejbal Pavel, Kaplan Jiří, Michalco Petr, Rázek Lukáš - Gallik Ondrej, Cabicar Petr, Kaplan Jan,Pěkný Karel-Vaněk František, Shejbal Petr

Střídali: 73-Fic Miloš za Pěkného Karla, 83- Jiří Hájek za Ondreje Gallika

Branky: 16- Shejbal Petr 1:0, 17- Očenáš 1:1, 34- Rázek 2:1, 84- Vaněk 3:1

Karty: žluté 0:2

Diváci: 82 (54,6 % zaplnění Indian arény)

Poločasy: 1.poločas 2:1

Komentář: Dnešní zápas byl očekáván s velkými nadějemi na zisk prvních jarních bodů. Do Indian Arény totiž měl přijet tým SK Pardubičky, kteří tuto sezónu bojují o setrvání v 3. třídě. Začátek utkání naznačil kdo je momentálně lépe v tabulce postaven.Prvních 10 minut hry Litětinští měli dvě krásné akce kdy zakončoval Petr Shejbal z pozice malého vápna, ale golmana hostí nepřelstil. Přišla však 16. minuta a po krásném pasu dostal balón Vaněk, krásným centrem našel Petra Shejbala ten si obhodil jednoho obránce, druhého obránce a střelou mířenou na zadní tyč poprvé rozjásal nabitou tribunu Indian Arény.Jenže po rozehrávce soupeře, vzal balón Meller který dlouhým nákopem vyzval útočníka ke střele, která byla zblokována domácí opranou nešťastně k nohám Očenáše, který z velkého vápna vystřelil přesně mířenou pozemní střelu k tyči a skóre bylo po minutě vyrovnané. Domácí chtěli první poločas bojovat a však úniky Vaňka nebo  střela Petra Shejbala z přímého kopu golmana hostí nepřekonali. V 34. minutě se zahrával roh před hostujícím brankářem, Karel Pěkný centroval do vápna strhla se trma-vrma míč se dokutálel na velké vápno k Rázkovi,který napřáhl a nijak výrazná střela skončila k překvapení všech v brance. Lukáš Rázek tak vstřelil svůj 7 gól sezóny a to je na obránce předstopera výborná bilance.Poločas skončil 2:1 a hlasatel J. Veverka ke spokojenosti zval všechny na občerstvení.Po přestávce začal druhý poločas.Soupeř do něj vstoupil aktivně a Litětiny přehrával.Po celý druhý poločas to byl spíše boj o střed hřiště a Litětinám se nepodařilo kombinovat.Do několika brejků se dostal dobře hrající Vaněk, ale žádný ještě neproměnil.Jeho chvíle nastala v 84.minutě kdy dostal krásný balón od Pavla Shejbala obešel obránce, který se ho snažil atakovat souboj ustál a pak už se mohl zeptat golmana kam den míč vůbec chce:-).Do konce zápasu se už nic nestalo a tak si Litětiny mohli připsat první tři body v jarní části. Děkujeme divákům,kteří dnes znovu přišli do arény a pomohli nám ke třem bodům a za týden se budeme těšit na Paramo, a klukům děkuji za dobře zvládnuté utkání řekl po zápase vedoucí týmu Jaroslav Veverka