Sestava: Sluka Michael - Turek Jakub, Shejbal Pavel, Mikan Tomáš, Kašpar Zdeněk - Gallik Ondrej, Plžík Patrik, Kremlička Jan, Rozkoš Roman - Fic Miloš, Novotný Vojta

Góly: Mikan Tomáš, Novotný Vojta

Rozhodčí: M. Čížek

Diváků: 15

Hřiště: Sporovní areál Dolany

Komentář: Litětiny prohrávali už ve dvacáté vteřině utkání, rozehrávku mezi Turkem a Shejbalem vystihl útončník Dolan a i když s malým faulem dokázal utéct obraně a prostřelil z malého vápna golmana Sluku. Za pět minut bylo však srovnáno, to když Kremlička krásně kopnutým rohem vybídl na zakončení Mikana a ten nekompromisní ,,noso-hlavou,, srovnal skóre na 1:1. Do poločasu si už mužstva moc šancí nevytvořili. Litětiny byly pomalejší než soupeř a projevily se i nepřesnosti v přihrávce. Po změně stran však hosté z Litětin udeřili kombinační hrou a sehráli dvě pěkné akce, kde na konci střílel Pekárek, ale jen mimo bránu. V 68. minutě kopaly Litětiny další z mnoha standartních situací a po pěkném centru P. Plžíka skóroval hlavou do šibenice nováček Novotný 2:1. O chvíli později opět ze standartní situace P. Plžíka se mohl radovat z branky Fic, ale dobře chytající golman Dolan byl proti. V posledních 15. minut fotbal spíše trpěl nepříznivý vítr a nepřesnost obou mužstev vedla k tzv. ,,venkovské kopané,, a však ještě jeden moment vedl ke gólu. V 81. minutě dostal za obranu Litětin pěknou přihrávku hráč Dolan, vyslal ráznou střelu, golman Sluka vyráží naneštěstí do vlastního hráče a je srovnáno 2:2. Do konce zápasu se už nic významného nestalo. Za druhou půli si zalsouží hráči Indiánů pochvalu za bojovnost.....ovšem ještě pár tréninků k vynikající formě chybí!!!!!!!Pochvala pro golmana Sluku, Mikana, Turka a Rozkoše. Mistrovský duel FCL B - Nemošice B je zrušen pro nepřízeň počasí proto zveme všechny fandy na derby do sousední ROVNĚ!!!!!(31.3.2013)