Sestava Litětin: Štrbka - Michalco, Pospíšil, Mikan, Kremlička - Hradec, Gallik M.,

Sestava soupeře: Lichtener - Krejčík, Kopečný, Kuta, Komárek - Souček, Kubánek

Žluté karty: 1:3 ( Pospíšil,Johanides, Kaplan)
Červené karty: 0:0
Fotogalerie:
Komentář:
Nejmenovaný aktér utkání: O víkendu jsme se představili, opět u velkého favorita na postup. Od začátku bylo jasné, že to budeme mít velmi těžké a už v 16 minutě jsme prohrávali 2:0. Do polčasu jsme inkasovali ještě jednou a bylo po zápase. V druhém poločase jsme párkrát domácí dostali pod tlak a snažili jsme se víc kombinovat. Škoda, že jsme nedali alespoň jeden gól a nezdramatizovali zápas. Bohužel jsme udělali ještě pár chyb a domácí nás hned potrestali a uzavřeli zápas na 6:0. Bohužel nás bylo pouze 11, to je na 3.třídu málo! A to neměl být Pospa a naštěstí k nám přestoupil na poslední chvíli Tomáš ,,MIKY,, Mikan a mohl nastoupit. I přes drtivou porážku jsme se nevzdávali a bojovali.