Branky: 64.Hremann Tomáš - 53. Šimek Kamil, 71. Hloupý Lukáš

Sestava Litětin: Hájek T. - Michalco, Pospíšil, Kaplan (C), Kremlička - Černý, Gallik M.,
Johanides, Pěkný - Štancel, Hermann T.
Střídali: Bečvařík

Sestava soupeře: Vojtíšek - Marci, Pištora, Trunec S. Trunec J. - Žídek, Mudrich, Friml,
Peška - Barták, Sodomka
Střídali: Hloupý, Šimek, Valenta, Jirout

Rozhodčí: Rázek Stanislav
Diváků: 100
Žluté karty: 2:1 ( Pospíšil, Johanides  - Valenta)
Červené karty: 0:0
Fotogalerie:
Komentář:
Nejmenovaný aktér utkání: V tomto zápase byla papírovým favoritem Jaroslav. V první půli jsme svého soupeře zaskočili a na pár drobných šancí k ničemu nepustili. Bohužel, ale ani nám se moc útočných akcí nepovedlo.Stav po prvním poločase 0:0 byl naprosto spravedlivý! Do druhé půli soupeř vystřídal a bylo to znát. Zatlačili nás a dali v 53. minutě hezkou branku. My jsme se ale nevzdávali a dokázali jsme srovnat. Na 1:1 upravoval  v 64. minutě svým prvním gólem po návratu Tomáš Hermann. Bohužel Jaroslav jsme ale nezlomili. Opět nás zatlačili a krásnou střelou v 71. minutě do šibenice se dostali Hloupým do vedení. V závěru jsme měl ještě dvě šance, ale štěstí dnes nestálo při nás. Remíza by byla spravedlivá a zasloužená, ale bohužel. Po ,,debaklu,, v Mikulovicích je to ale přijatelnější výsledek a musíme makat dál. V pátek bylo na tréninku 12 lidí a hned je to znát. Kádr se stále mění, i do Dražkovic máme hlášené 3 omluvenky ze základní sestavy.
Karel Pěkný : Byl to zápas plný nervů a zbytečných faulů. V první půli jsme hráli opatrně, ale  jako kdyby jsme se hostů báli. Druhá půle byla o bojovnosti a Jaroslav měla i spoustu štěstí. Dvakrát se hezky trefili do šibenice. My jsme pět minut před koncem nedali tutovku na 2:2. Vypadalo, že i pan rozhodčí má Jaroslav velmi v oblibě. Bohužel, zápas byl pro nás po všech směrech smolný.