Branky: 14. a 20. Sluka Michael, 44. Roček Jiří -

Střídali: Pěkný, Fonta ( Připraveni: Štorek, Bečička)

Sestava Rovně: Valenta - Kašpar M., Král R., Mikan, Svoboda-

Střídali: Motyčka, Chocholouš, Rojkovič (připraven: Sháněl)

Diváků: 100
Žluté karty:  1:1 ( Fonta)
Červené karty:
Fotogalerie: zde (zdroj. TJ Sokol Roveň)

Za zmínku stojí dva góly Michaela Sluky, bývalý brankář FCL, který momentálně pravidelně nastupuje v Rovni v útoku a jak je vidět velice mu to tam sedí :-)
Komentář trenéra: Zápas začal pro naše mužstvo báječně.Po jednom z brejků jsme šli do vedení, branku vstřelil M. Gallik, ale tím pro nás první poločas skončil.Byli jsme ustrašení, bez pohybu a přenechali střed hřiště soupeři, který toho využil a do poločasu otočil výsledek na 3:1 pro domácí.Na druhý poločas jsme udělali několik změn v rozestavění a zařadili jsme na hrot útoku M. Fontu, který přijel až v průběhu zápasu.Musím uznat, že druhý poločas naše mužstvo hrálo výborně, začali jsme tvořit hru, sbírali odražené míče, ale hlavně jsme běhali a bojovali o každý míč. Začali jsme si vytvářet brankové příležitosti a po jedné z nich jsme snížili na 2:3, kdy branku vsítil P. Černý, který skóroval ve druhém zápase za sebou.K závěru zápasu přišli chvíle M. Štancela, který dvěmi brankami rozhodl o naší výhře.Zcela jednoznačně to bylo týmové vítězství o které se zasloužili všichni hráči.Jsem velmi rád, že jsem viděl naše mužstvo hrát tak skvělě a všem hráčům velice děkuji.Moje poděkování patří rovněž našim fanouškům a rockovému bubeníkovi Kubovi Turkovi a  jeho kolegovi s trubkou, za neúnavné povzbuzování.Po dnešním zápase jsme postoupili v tabulce a patří nám druhé místo s dvoubodovým náskokem před H. Ředicemi. Ještě jednou všem děkuji, za heroický výkon ve druhém poločasu.
Děkuji ještě jednou a jsem rád, že máme opět skvělé mužstvo,tak jako za starých časů.