Přátelsky: Nemošice B - Litětiny A 3:2 (1:1)

SK Nemošice B - FC Litětiny A 3:2 (1:1)
Branky: Michálek, Petr Shejbal (z pen.)
Rozhodčí: Oulický
Sestava: Hájek - Michalco, Hanáček, Cerman, M. Gallik - Haan, Michálek, Kasal, Cabicar - Vopršal, Petr Shejbal (střídali: Kulhavý, Turek, Chocholouš - střídalo se hokejově, připraveni, ale líní nastoupit: Sluka, Pavel Shejbal :) )

Redakce FCL se omlouvá čtenářům za opožděný report z utkání Nemošice B – FC Litětiny A.

Litětiny přijely do Nemošic s 9 hráči a proto musely kádr doplnit Hanáčkem, Haanem, Kulhavým a Michálkem, později dorazili Turek a momentálně největší hvězda FCL Chocholouš Michal. Z nových posil nastoupil ve středu hřiště Kasal. Zápas se hrál v pomalejším tempu, kterému výrazně pomáhalo škaredé počasí. Litětiny zkoušeliy kombinace, ale nesouhra byla vidět a vše končilo převážně na obraně Nemošic či na ochranné síti za brankou. První vážnější střela přišla od Petra Shejbala, který se dostal ke střele, ale branku minul o 5 milimetrů. První gól padl po přihrávce Shejbala kdy pálil Michálek a umístěnou střelou nedal brankáři šanci. Do konce poločasu už stojí za zmínku pouze střela Shejbala, který trefil břevno a únik Vopršála, který také obranu nevyšachoval a akci totálně zazdil. Druhý poločas se nesl v duchu poločasu prvního - hra obou mužstev připomínala počasí "ven by jsi psa nevyhnal" a proto ve zkratce popíšeme jen gólové akce. Litětiny odskočily na dvoubrankový náskok po penaltě, kterou nekompromisně proměnil Shejbal. Pak utekli hráči Nemošic do brejku a akci úspěšně zakončili - 1:2. Poté již přišlo úřadování Tomáše Hájka v brankovišti. První nakopávaný balon snášející se na břevno chtěl jistit vyražením, ale balon si pouze krásně srazil do branky - 2:2. O pár minutek z hranice mezi malým a velkým vápnem vystřelil hráč Nemošic a ,,ejhle,, Hájek pouze zatleskal a míč mu propadl jak se říká mezi prsty - 3:2.Velké ovace se dočkal opět Chocholouš, který si vytvořil i jednu z posledních šancí když míč dorážel po rohovém kopu, a nebýt Jakuba Turka, který se mu přimotal, mohl slavit velký úspěch. Musíme samozřejmě pochválit, že jel A- týmu pomoci. Výsledek zápasu nic vážného neznamená - doufejme, že FCL v neděli zvládnou vstup do jarní části a na konci sezony budou opět vědět, že si zajistili právo nastupovat ve III. třídě i v následující sezoně.

Report: Libor Hájek, zapsal: Michael Sluka