Přátelsky: Litětiny - Dašice A 3:5 (0:5)

Litětiny - Dašice A 3:5 (0:5)
Branky: P. Plžik 2x, M. Gallik - Vomočil 2x, J. Englich, V. Englich, Buchtele
Rozhodčí: Marek Schmeiser
Sestava: T. Hájek (46. Sluka) – Kremlička, O. Gallik, F. Komárek, Michalco - Opršal, Bartl, P. Plžik, M. Gallik - T. Komárek, Pekárek (střídali: Pěkný, T. Hájek)

K přátelskému utkání se do Litětin dostavil soused z Dašic. Ten ukázal svou kvalitu především v prvním poločase ve kterém nám v rozmezí 10 minut před poločasovým hvizdem nasázel hned 4 branky. Naši borci si rovněž vypracovali výhodné střelecké pozice, ale v zakončením oproti soupeři značně zaostávali. Co se však nedařilo v poločase prvním to se zlomilo v půli druhé. Postupně jsme brankami Patrika Plžika (2x) a Martina Gallika snížili na konečných a přijatelných 3:5. Početné publikum tak nakonec vidělo hned 8 branek a snad i pohledný fotbal.

Zapsal: Michael Sluka