Sestava: Sluka Michael - Kašpar Milan, Shejbal Pavel, Pírko Josef, Pospíšil Tomáš - Hájek Jiří, Plžík Patrik, Bartl Lubomír, Turek Jakub - Fic Miloš, Švarc Pavel

Branky: Fic Miloš 2x, Hájek Jiří, Plžík Patrik,

Ž. K. : 2 : 1

Č. K. : 0 : 0

Diváků: 30

Komentář:

K prvnímu mistrovskému utkání zajížděla Litětinská rezerva k nováčkovi soutěže do Nemošic B. Tým jel do Nemošic oslaben o pár hráčů, kteří jsou buď zraněni, nebo šli vypomoci A - týmu. Od prvních minut však bylo jasné že Litětinští jsou favorité jelikož Nemošické ,,áčko,, hrálo derby v Ostřešanech a tak Nemošice B šil tým také horkou jehlou. V prvních minutách si domácí vytvořili dvě střelecké příležitosti, ale mířili tak že brankář a nově zvolený kapitán Litětin Sluka mohl klidně zůstat ještě o několik minut déle v kabině. Pak přišli chvíle pro Indiány. Mnoho ztracených míčů Nemošic ve středu hřiště mohl jako první potrestat skvěle hrající Patrik Plžík, ale střela se mu vůbec nepovedla a mířil jen po zemi do brankáře domácích. O několik minut později však vybojoval balón Jirka Hájek a přesnou přihrávkou daroval Ficovi první gól této sezóny. Po dalším ze skvěle vybojovaných míčů se podél levé lajny protáhl Hájek , nahrál na volného Patrika  Plžíka a ten tvrdou ránou k levé tyči překonal podruhé domácího golmana . Litětiny si vytvářeli další šance, které nepotrestali Fic, Hájek ani Plžík. Pak se do ojedinělé šance dostal hráč Nemošic ale, bitvu vyhrál skvěle chytající Sluka. Blížil se konec poločasu, jenže ještě před hvizdem se uvolnil J. Hájek a stojící sám před brankářem ,,vymetl pavučinku,, a bylo to 0:3. Druhý poločas začali aktivněji domácí, Indiáni uspokojeni výsledkem začali houfně útočit, ale přestali bránit. Naštěstí však vše končilo u Litětinské obrany zejména pak u Tomáše Pospíšila ( 16letý plejer , jenž odehrál svůj první mistrovský zápas za FC Litětiny) který byl pro mnohé velkým překvapením ale hlavně pro všechny nejlepším hráčem zápasu. Nemošice si vytvořili i dvě hodně slibné šance a to když se před Slukou objevil osamocený dvoumetrový Kovář ale golman FCL skvělým zákrokem hlavičku vyrazil, ze závaru však střílel Matulík a orazítkoval břevno. Po tomto tlaku domácích se na řadu opět dostal tým FCL, to když Shejbal hledal Fice ten chytře pustil na J. Hájka a byl z toho brejk dva na brankáře J. Hájek se zachoval jako správný spoluhráč a skvělý výkon okořenil nahrávkou Ficovi, který skóroval do prázdné brány 0:4. Pak se už dohrávalo v poklidném tempu, až na jeden brejk soupeře kdy dorážel střelu domácí Matulík a prvním historickým gólem SK Nemošice B udělal domácím divákům alespoň malinkou radost. Avšak soupeř zaplatil nováčkovskou daň a prohrál k velké radosti Litětinského brankáře Sluky (vypsal prémie, protože žije a hrával za Nemošice) doma 1:4. Pochvala pro celý B -tým z Litětin zejména pak pro Tomáše Pospíšila a Jirku Hájka, který byl u všech  Litětinských branek.