Sestava FC Litětiny: Cach Pavel - Shejbal Pavel, Kaplan Jiří, Michalco Petr, Rázek Lukáš - Kaplan Jan, Cerman Michal, Cabicar Petr, Pěkný Karel-Vaněk František, Fic Miloš

Střídali: 67. Hájek Jiří za Fice Miloše, 72. Gallik Ondrej za Cermana Michala, 87. Kašpar Zdeněk za Pěkného Karla

Branky:  9. Kaplan Jiří 1-0, 18. Buchtele 1-1

Karty: 1-1

Diváci: 105 (85 % zaplnění Indian arény)

Poločasy: 1.poločas 1:1

Komentář: V neděli přivítali domácí fotbalisté na půdě Indian arény tým Sparty Dašice, lídra soutěže, který měl na domácí tým jenž byl na druhém místě 15 bodový náskok. Dašice přijely do Litětin s omlazeným kádrem, ale i ten si držel velikou kvalitu. Domácí zase nastoupili bez vykartovaného kapitána Petra Shejbala a na střídačku musel být povolán i nestárnoucí legenda Zdeněk Kašpar. Zápas začal před velmi kvalitně zaplněnou tribunou, svižným tempem. Dašice se snažili tvořit hru, ale Litětiny je do větších šancí nepustili. V 9. minutě Litětiny přenesly hru do útočné poloviny míč převzal Vaněk, obešel dva protihráče a nachystal Kaplanovi(Máca) geniální přihrávku na úroveň penalty a ten se za pomocí dašické obrany mohl radovat z prvního gólu domácích. Jenže v 18. minutě dostal krásnou přihrávku od Vajera Buchtele natáhl a střelou k tyči vyrovnal na 1:1.Do druhého poločasu stojí za zmínku jen nastřelené břevno P.Michalcem z dálky rovnající se kolem 40 metrů:-).Druhý poločas byl opět vyrovnaný a dá se říci že i bez velkých šancí. Mírná převaha domácích dokumentovala tápající jaro Dašic. Dělba bodů v tomto zápase byla spravedlivá a bod pro Litětiny velmi dobrý. Pochvala pro celý tým, a gratulujeme O. Gállikovi k návratu na hrací plochu po zranění. ,,Dnes to byl jasně plichtový zápas, ale kdybych dal ten gól z 40 metrů levou nohou bylo by to pěkné i když jsem na bránu vůbec kopat nechtěl,,dodal Petr Michalco:-)