Sestava: Cach Pavel - Kaplan Jan, Cerman Michal, Mládek Miloš, Pěkný Karel - Němec Josef, Fliger Petr, Shejbal Petr, Gallik Martin - Pekárek Michal, Fic Miloš

Střídali: Plžík Patrik za Gallika Martina, Kremlička Jan za Fice Miloše, Pospíšil Tomáš za Pěkného Karala

Góly: Kremlička Jan, Shejbal Petr, Němec Josef

Ž.K: 1:3

Č.K: 0:1

Hřiště: Indián Aréna

Komentář:

Kdo dnes přišel podpořit kluky z Litětin do Indián arény tak si sebou mohl vzít prášky proti tlaku, to co se zde dělo už dlouho fotbal nezažil. Jako protivník nás navštívil tým Sokola Býšť a hrálo se téměř o vše, pokud by dnes FCL prohráli mohli by se s jistotou smířit se 4. třídou. Ale vezměme jak se vše seběhlo. Začátek utkání, rozehrávka hostů končí na kopačkách Indiánských borců ,, ejhle,, malá domů hráč Býště vystihl nahrávku a je to gól na 0:1, rychla sprcha pro domácí kdy právě fotbalová ručička ukázala 30 vteřinu.A začalo pořádné drama. Tímto veškerý fotbal skončil od obou týmů byla znát nervozita, nepřesnos a vyhecovanost. Domácí však měli navrh ale jak kapitán Petr Shejbal tak ani Pekárek síť neroztřepali. Po přestávce kdy hosté hráli už o deseti Litětiny stále tlačili. Akce si vytvářeli však jen sporadicky a hosté toho dokázali využít. Dlouhý balón srazil kapitán hostů do prostoru a Mládek a Cach zůstali jen kuželkami 0:2. V tu chvíli už někteří diváci arénu opouštěli smířeni s tím že by za rok 3. třída nemusela na tomto trávníku být. Avšak srdíčko udělalo své, kluci zápas nevzdali a bojovali, v 81. minutě se z chumlu hráčů odrazil míč k střídajícímu Kremličkovi, který korigoval na 1:2. Indiáni hned po rozehrávce opět obrali soupeře o míč, s pozice beka si do šance naběhl Kaplan a golmanovi Býště nezbývalo nic jiného než vystavit ,, kosu,, penalta. K ní se postavil jakož to správný kapitán Shejbal a vyrovnal na 2:2. Do konce zbývají dvě minuty, ve vápně hostů se seběhla ,,trva-vrma,, a dorážející Němec neměl problém uklidit míč za záda golmana hostů. Je tu konec a domácí se mohou radovat doslova z šťastné výhry....Pozitivní věc je jen jedna nevzdávat nic, ale bohužel nasazení a souhra do 80. minuty pokulhávala. Důležitý zápas je za námi a musíme se soustředit na další utkání.....Bude ještě mnoho práce!!!!!!