FC Litětiny B - Paramo 8:1

15. 9. 2012 Neděle 16:30

Sestava: Sluka Michael -  Kašpar Milan, Mikan Tomáš, Shejbal Pavel, Pospíšil Tomáš- Hájek Jiří, Gallik Martin, Kremlička Jan, Bažant Vladimír - Řeháček Martin, Plžík Tomáš

Střídali: Slavomír Roček za Shejbala Pavla, Turek Jakub za Plžíka Tomáše

Branky: Plžík T., Shejbal Pa., Řeháček M., Bažant L. 2x, Kremlička, Pospíšil, Hájek J.

Poločas: 4:0

Rozhodčí : Ledajaks

Ž. K. : 1:3

Č. K. : 0:0

Diváků: 50

Komentář: Domácí nastoupili po debaklu v Dašicích do zápasu se změnami, posílení z A - týmu využil trenér Shejbal v podání M. Gallika a Bažanta. Hned od začátku utkání bylo zřejmé že hosté přijeli s oslabeným a odevzdaným mužstvem čehož již v 5. minutě po centru Shejbala využil Plžík a hlavou skóroval 1:0. FCLB hráli pěkný fotbal a Paramo si nevědělo rady, kombinace, nahrávky a pěkné centry přinesli ovoce. V 15.minutě chytil brankář hostí ,,malou domů,, a byl tu nepřímý kop. Zkušeností se k němu postavil Shejbal a mazácky ,,bodlíčkem,, třefil bránu 2:0. Pak se hrálo prakticky na jednu branku postupně v prvním poločase upravoval skóre Bažant, a krásnou hlavičkou Kremlička 4:0. Do druhého poločasu vstoupili aktivně i hosté ale domácí golman Sluka mohl zůstat naprosto v klidu. Poté útočili jen a jen domácí dobrý výkon další góly nasázeli Bažant, Hájek J. a nová posila z Holic Řeháček. 7:0. Poslední domácí gól vstřelil z trestného kopu do ,,šibenice,, Tomáš Pospíšil a dal si tak pěkný dárek k včerejším 17. narozeninám.Poslední slovo měli hosté které brankou z přímého kopu kosmeticky upravili skóre na 8:1. Včerejší zápas se vyvedl a dobře hrající ,,Béčko,, zaslouží pochvalu a  poprvé v této sezoně udělali divákům radost v závěrečné děkovačce.