Sestava: Švarc Pavel - Bažant Ladislav,Shejbal Pavel, Pírko Josef, Bečvařík Zbyšek - Hájek Jiří, Kremlička Jan, Kaplan Jan, Plžík Patrik, Fic Miloš, Pištora Radek

Střídali: Cerman Michal, Pekárek Michal, Pěkný Karel

Branky: Hájek Jiří, Pištora Radek, Bečvařík Zbyšek, Pekárek Miloš, Fic Miloš

Poločas: 1 : 1

Rozhodčí : Louženský

Ž. K. : 0 : 0

Č. K. : 0 : 0

Komentář: V neděli od 18:00 sehrál náš "B" tým utkání s nováčkem IV. třídy Holicko. Domácí borci nastoupili v kombinované sestavě s několika "plejery" z "áčka", ale například v brance při neúčasti Hájka a Sluky musel nastoupit univerzál Švarc. Hosté začali aktivněji a naše kluky v prvním poločase přehrávali. Zhruba v 15. minutě se ve velké šanci hosté selhali, když nastřelili vyběhnuvšího Švarce. Přece jen se však hostě dočkali zhruba v 35. minutě, kdy po křížném pasu hlavičkoval nechytatelně do protipohybu golmana hostující útočník. Domácí však nesložili zbraně a ještě do poločasu stihl vyrovnat Fic. Po poločase, jak kdyby přišly na hřiště úplně jiné týmy. Domácí, jako politi živou vodou vlétli na odpadající a přestárlé hosty jako uragán. Střelecké hody v druhém poločase začal Pekárek, následován Hájkem, Bečvaříkem a věřte nebo ne, z 30-ti centimetrů se prosadila nechytatelnou dělovkou největší domácí hvězda Lionel Messi ála Radek Pištora!!! Švarc v závěru vytáhl fantastický zákrok, když vyrazil střelu při souboji jeden na jednoho na břevno. Pochvala pro celý tým především za druhý poločas. Závěrem gratulace novému trenérovi "béčka" Pavlu Shejbalovi za vítěznou premiéru.