17. kolo: Popkovice - Litětiny B 1:1 (0:0)

SK Popkovice - FC Litětiny B 1:1 (0:0)

Branky: Zvolenský - Bartl
Rozhodčí: Májek, ŽK: 1:3, ČK: 0:2 (F. Komárek, Klement), diváků: 20
Sestava: Sluka - Pospíšil, F. Komárek, Mikan, M. Kašpar - O. Gallik, Bartl, Kasal, Klement - Novotný, Kremlička (střídali: Z. Kašpar, Chocholouš)

Vyrovnané utkání - zasloužená remíza. Náš tým se snažil o kombinační hru bez nakopávání dlouhých balonů. To se i dařilo - výsledkem bylo několik pěkných akcí, které jsme však nedokázali zakončit. Většina střel bohužel míjela cíl. První branka padla až ve druhém poločasu kdy si se zakončením s přehledem poradil Luboš Bartl. Střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci - 0:1. Nedlouho poté však domácí vyrovnali - přetažený centr na zadní tyč poslal Zvolenský s pomocí břevna do naší sítě. Konec utkání byl zkalen 2 červenými kartami pro naše hráče. Nejprve dostal Filip Komárek svou druhou žlutou kartu v utkání za faul na domácího Vejdělka. Dvě minuty před koncem se na stejném hráči "vyčervenil" i Klement, který po souboji ve středu hřiště neudržel nervy na uzdě a provokaci z Vejdělkovy strany ocenil takovou fackou (video), která musela poplašit i koně ve stájích na nedalekém závodišti. Dodejme, že oběma borcům vynesly tyto červené karty zákaz nastoupit do dalšího utkání (Komárek 1 SU, Klement 3 SU).

Ostatní výsledky: Dolany - Nemošice B 5:2, Roveň B - Mnětice B 0:6, Dašice B - Chvojenec B 1:0, AFK SKP Pce - Dříteč B 3:4, Býšť - H. Ředice B 3:4

Následující kolo: Nemošice B - Býšť, H. Ředice B - Roveň B, Mnětice B - Popkovice, Litětiny B - AFK SKP Pce, Dříteč B - Dašice B, Chvojenec B - Dolany

Zapsal: Michael Sluka