16. kolo: Litětiny B - Roveň B 0:4 (0:2)

FC Litětiny B - Sokol Roveň B 0:4 (0:2)

Branky: Prokeš 2x, Dušek, Přibyl
Rozhodčí: Přibyl, ŽK: 0:2, diváků: 120
Sestava: F. Komárek - M. Kašpar, Shejbal, Mikan, Z. Kašpar - Klement, Bartl, Veverka ml., O. Gallik - T. Plžik, Kremlička (střídali: Turek, Novotný, Opršal, P. Plžik, Chocholouš)

V 10. minutě první náznak naší šance, ale J. Dušek hlavičkoval mimo branku. V 27. minutě našel ideálně za obranou Marek Šándor L. Johanidise, ten svou šancí pohrdl a Komárka v brance Litětin překonat nedokázal. V 28. individuální akce J. Prokeše zakončená do tyčky litětinské branky. V 30. minutě prodloužil centr J. Dušek až na J. Prokeše a ten technickou střelou k tyči 0:1. V 38. minutě našel dlouhým nákopem P. Švarc přesně hlavu J. Prokeše a bylo to 0:2. Do poločasu jsme mohli vést o tři branky, T. Bareš však svou šanci nepromněnil. V 50. minutě našel R. Přibyl křižnou příhrou J. Duška, jeho zblokovaná střela se vrtátila k R. Přibylovi a ten míč napálil do břevna domácí branky. V 79. rozehrával z levé strany přímý kop Michal Šándor, jeho centr si našla hlava J. Duška a o břevno 0:3. O minutu později ideálně vysunul mezi stopery R. Přibyla J. Prokeš, Příba udělal kličku i brankáři a v pohodě do prázdné branky 0:4. V 86. minutě se prezentoval pěknou pohotovou střelou M. Rojkovič, domácí brankář však stihl míč vytěsnit na roh. V 88. pronikl do domácí šestnácky J. Dušek našel pěkně J. Prokeše, ten však svůj hattrick odmítl. (zdroj: TJ Sokol Roveň)

Ostatní výsledky: Mnětice B - Býšť 2:0, Dolany - Dašice B 1:2, Nemošice B - H. Ředice B 5:1, Dříteč B - Popkovice 1:2, Chvojenec B - AFK SKP Pce 2:1

Následující kolo: Dolany - Nemošice B, Dašice B - Chvojenec B, AFK SKP Pce - Dříteč B, Popkovice - Litětiny B, Roveň B - Mnětice B, Býšť - H. Ředice B

Z novin a z webu konkurence čerpal (informace z jiných zdrojů nedorazily): Michael Sluka