15. kolo: Vysoké Chvojno - Litětiny 3:1 (1:0)

Sokol Vysoké Chvojno - FC Litětiny 3:1 (1:0)

Branky: Čefelín, Flégl, Ryšavý - Plžik
Rozhodčí: Šebetka, ŽK: 1:2, diváků: 45
Sestava: Cach - Michalco, Švarc, Mikan, Turek (50. Klement) - Kaplan, Sekyra, Veverka (30. Plžik), M.Gallik - Kremlička (60. Sluka), Pekárek

Napsali o zápasu: První půle na jednu branku, domácí zahodili ještě čtyři šance (jednou tyč). Druhý poločas vyrovnali hosté hru i skore v 66. minutě. Slepenými góly v 75. a 80. minutě ale rozhodli domácí o výhře.(Noviny Pernštejn)

Fotogalerie: tentokrát bohužel bez fotodokumentace

Ostatní výsledky: Dražkovice - St. Hradiště B 6:1, Chvojenec A - Moravany B 1:2, Opatovice n. L. B - Ostřetín 1:1, Jaroslav - Mikulovice 1:3, Nemošice B - Ostřešany 0:2, Torpedo Pce - Sezemice B 1:2

Následující kolo: St. Hradiště B - Torpedo Pce, Sezemice B - Opatovice n. L. B, Ostřetín - Chvojenec A, Moravany B - Nemošice B, Ostřešany - Jaroslav, Mikulovice - V. Chvojno, Litětiny - Dražkovice

Zapsal: Michael Sluka

Diskusní téma: 15. kolo: Vysoké Chvojno - Litětiny 3:1 (1:0)