10. kolo: Torpedo - Litětiny 7:0 (3:0)

14.10.2014 15:14

Torpedo Pardubice - FC Litětiny 7:0 (3:0)
Branky: Jarmar 2x (1x z pen.), P. Kaciáň, Vrbata, Kmošek, Roman, Pavlíček (z pen.)
Rozhodčí: Preclík, ŽK: 1:1, diváků: 60
Sestava: Hájek - Michalco, Pospíšil, F. Komárek (52. Mikan), Kremlička - Pěkný, Pekárek (12. Veverka), Opršal (65. Sýkora), P. Plžik, M. Gallik - T. Komárek (69. Sluka). (připraven ještě O. Gallik)

Soupeř z čela tabulky nevěstil nic dobrého s ohledem na naší formu. Na utkání jsme dorazili špatně vybaveni i co se týče výstroje. Výbavu Tomáše Hájka i pověstné trenky č. 4 jsme nechali doma. Hájkovi vypomohl s výstrojí Sluka a trenky zapůjčil Filipovi Komárkovi domácí celek (sice velikost XXXL, ale Filip si s pomocí isolepy poradil :) - viz fotogalerie). Do zápasu jsme vyrazili pouze s jedním útočníkem s cílem hrozit z brejků a co nejdéle vydržet bez inkasované branky. Cíl se nám bohužel rozplynul již ve třetí minutě. Na přímý kop si naběhl nikým nehlídaný stoper domácích P. Kaciáň a zblízka hlavou otevřel účet utkání - 1:0. Většina prvního poločasu se odehrála na naší půlce - bylo pouze otázkou času kdy padne další branka. Na ní došlo v 21. minutě - Vrbata se dostal do zakončení a s pomocí teče bránícího hráče přehodil Hájka - 2:0. My jsme do této doby zahrozili jen střelou Patrika Plžika, ta však mířila vysoko nad domácí branku. Neuplynula ani ne půlhodina a bylo ještě hůře - to když opět nehlídaný Kmošek v poklidu zpracoval ve vápně míč a poslal ho k tyči naší branky - 3:0. Pohled na světelnou tabuli nasvědčoval dalšímu debaklu Litětin. Do poločasu se nám naštěstí podařilo neinkasovat, nutno říci i díky štěstí (domácí útočník selhal v zakončení na malém vápně). Druhý poločas se nám bohužel povedl tak jako ten první - inkasovali jsme nedlouho po hvizdu zahajující druhou půli. Domácí hráč vystřelil z hranice vápna, jeho střela byla opět tečována a přelétla přes Hájka, ten ještě v letu balonu vykřikl na celý mnětický areál "Ty vole, zas tečka!" a přestal se věnovat míči. Ten se však za jeho zády zastavil o břevno a poskakoval na brankové čáře - toho využil záložník Torpeda Roman a míč pohodlně doklepl do opuštěné branky - 4:0. I ve druhé půlce jsme předvedli pouze jednu zaznamenáníhodnou střelu - tentokrát pálil střídající Veverka, ale opět nad. Další dvě branky domácích padly z pokutových kopů. V 63. skolil Tomáš Hájek ve stylu rugby (nebo spíš jak lev antilopu) domácího útočníka. K penaltě se postavil brankář Torpeda Pavlíček a po "Panenkovsku" s přehledem rozvlnil síť - 5:0. Druhá penalta (o 4 minuty později) se kopala za ruku v našem vápně. Míč si tentokrát postavil Jarmar - střela k levé tyči se nedala chytit - 6:0. Poslední branka padla zhruba čtvrt hodiny před koncem - druhý zásah v utkání zaznamenal Jarmar - opět sám nehlídán ve vápně a střela k tyči - 7:0. Osmou branku mohl přidat P. Kaciáň, ale tentokrát zamířil pouze do břevna. Nemá cenu se opakovat - byli jsme opět slabší než soupeř a nezbývá nám než se pokusit získat body v dalším z utkání. Poděkujme domácímu funkcionáři, který hlásí info do novin - jeho hodnocení bylo pro náš tým velmi lichotivé - pokud to porovnáme s tím co jsme na hřišti předvedli. Díky výhře Nemošic nad Jaroslaví jsme bohužel klesli až na samé dno tabulky. Poprvé v našem dresu se představil Bedřich Sýkora.

S naším týmem to jde z kopce.

S míčem si rozumíme hlavně o přestávce. :)

Kouzla umíme nejen s míčem. :)

Sice tušíme kam směřujeme ....

... ale úsměv nás neopouští.

Psali o zápasu: Noviny Pernštejn

Fotogalerie: kompletní fotogalerie na fclitetiny.rajce.idnes.cz (Pavlína a Zuzka)

Ostatní výsledky: Opatovice n. L. B - Dražkovice 2:1, Chvojenec A - V. Chvojno 3:1, St. Hradiště B - Moravany B 0:4, Ostřetín - Ostřešany 2:4, Sezemice B - Mikulovice 0:1, Nemošice B - Jaroslav 3:2

Následující kolo: Jaroslav - St. Hradiště B, V. Chvojno - Nemošice B, Dražkovice - Chvojenec A, Litětiny - Opatovice n. L. B, Mikulovice - Torpedo Pce, Ostřešany - Sezemice B, Moravany B - Ostřetín

Zapsal: Michael Sluka

Diskusní téma: 10. kolo: Torpedo - Litětiny 7:0 (3:0)